ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍ ହେବାର କାରଣ କହିଲେ ଅମୀର ଖାନ

ମନୋରଞ୍ଜନ

ମୁମ୍ବାଇ: ନିକଟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅମୀର ଖାନ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ସୋ କଫି ଉଇଥ କରଣ ୭ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏହି ଶୋ’ରେ ଅମୀରଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଶୋ’ରେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଅମୀର-କରୀନା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ମଜାଳିଆ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଲଗାତାର କିଛି ଦିନ ହେବ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଫ୍ଲପ୍ ହେବାର କାରଣ ବିଷୟରେ ଅମୀର ଖୋଲାଖୋଲି କହିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିବାର ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି | ‘ଜର୍ସି’, ‘ସମ୍ରାଟ ପୃଥ୍ଵୀରାଜ’, ‘ଧାକଡ଼’, ‘ଆଟାକ’ ଏବଂ ‘ଶମଶେରା’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି, ଅନ୍ୟପଟେ ଦକ୍ଷିଣର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବହୁ ଆୟ କରୁଛି।

ଅମୀର କହିଛନ୍ତି, ‘ଆମର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଏପରି କାହାଣୀ ନେଉଛନ୍ତି, ଯାହା ଭାରତର ଲୋକମାନେ ଦେଖିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସହିତ ନିଜକୁ ଯୋଡିବାକୁ ଇଛୁକ ନୁହଁନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଦର୍ଶକମାନେ ସାଉଥ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଯୋଡିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେଉଥିବାରୁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି |

ଲାଲ ସିଂ ଚଢା ବାବଦରେ କରଣ ଅମୀରଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଅଛ କି? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଅମୀର କହିଥିଲେ,ଯେ ‘ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ମୁଁ ଚାପରେ ଅଛି, ଆମେ ଏକ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛୁ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଫିଲ୍ମକୁ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିବେ ନାହିଁ, ତେବେ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଯିବ |’

Share It

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.