ଜିଲ୍ଲା  ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ, ଯାଜପୁରଙ୍କ ବୈଠକ

ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ୍ ବିଶେଷ

ଯାଜପୁର, ତା ୧୬ା୮ :ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ  ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ  ଜିଲ୍ଲା  ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଚ୍ଥି ।  ଉକ୍ତ ବୈଠକରେ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ  ଜିଲ୍ଲା ପାଳ ତଥା  ଜିଲ୍ଲା ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିବା ସହ  ଜିଲ୍ଲା ରେ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ସୁ ପରିଚାଳନା ନିମନ୍ତେ ଡି.ଡି.ଏମ୍‌.ଏ. ର ସମସ୍ତ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।   ଜିଲ୍ଲା  ଜରୁରୀ ପରିଚାଳନା କେନ୍ଦ୍ର ତରପଂରୁ ୨୦୨୨-୨୩ ମସିହା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା  ଜିଲ୍ଲା  ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ଯୋଜନାକୁ ପିପିଟି ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଏହା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ ନିମିତ୍ତ ପ୍ରେରଣ କରାଯାଇଥିଲା ।  ଉପସ୍ଥିତ ସଦସ୍ୟ ମାନେ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ସଂପର୍କିତ ନୂତନ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଆକ୍ସନ ପ୍ଳାନ ଡି.ଡି.ଏମ୍‌.ଏ. ରେ ସାମିଲ କରାଯିବ ବୋଲି ଜିଲ୍ଲା ଜରୁରୀ ଅଧିକାରୀ ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଲେଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରିଚ୍ଥନ୍ତି ।  ଏହି ବୈଠକରେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭାନେତ୍ରୀ ନଳିନୀ ପ୍ରଭା ଯେନା,  ଜିଲ୍ଲା  ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥାର ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଶୋକ କୁମାର ବେହୁରିଆ, ଜି ଜିଲ୍ଲା  ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ଡା. ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ବଳ, ଅତିରିକ୍ତ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକ, ଯାଜପୁର ଥାନା ଆଇ.ଆଇ.ସି. ଏବଂ ସମସ୍ତ ଲାଇନ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଅଧିକାରୀ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

Share It

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.